Jestem miłośniczką  holistycznego dbania
o zdrowie. Moją misją jest wspieranie innych
w drodze do naturalnego dobrostanu.

MOJE BIO

WELLNESS
Pracuję jako aromaterapeutka, edukuję i szkolę na temat użycia olejków eterycznych. Bazuję na olejkach eterycznych doTERRA jako doradca tej firmy – ten wybór był dla mnie oczywisty po poznaniu rynku olejków, ponieważ to jedne z najlepszych jakościowo olejków na świecie oraz etyczna firma z ogromnym zapleczem badawczym i naukowym. TUTAJ możesz dowiedzieć się dlaczego po poznaniu rynku olejków eterycznych zdecydowałam się na pracę doradcy doTERRA.

Wspieram klientów indywidualnych oraz firmowych w użyciu olejków eterycznych dla osiągania dobrostanu każdego dnia, na poziomie ciała, umysłu, emocji. Od 2018 r. wydaję autorskie dzienniki wellness pn. Plan na dobrostan oraz Kalendarze do życia w rytmie natury.Prowadzę Akademię Liderek Dobrostanu, skierowaną m.in. do osób zajmujących się wdrażaniem narzędzi Corpoate Wellness: www.akademialiderekdobrostanu.pl

Dla klientów indywidualnych stworzyłam platformę (także w formie aplikacji) z recepturami na temat olejków. Tworzę kursy online oraz wyjazdy warsztatowe. Moje wsparcie dla klientów indywidualnych możesz podpatrzyć tutaj: www.naturalnabogini.pl

HOLISTYCZNE TŁO
Odkąd pamiętam naturalny styl życia był moja pasją. Mój styl życia dopasowuję do rytmu natury, rytmu dnia, rytmu cyklu. Praktykuję medytację, skupiam się na uważnym, szczęśliwym życiu. Ostatnie 11 lat pasja ta prowadziła mnie w kierunku wielu szkoleń, na których zgłębiałam różne tajniki na wykładach z: dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, masażu, akupresury, mindfullness. Teraz ta wiedza jest dla mnie wspaniałym tłem dla doradztwa w zakresie olejków eterycznych i holistycznego patrzenia na dobrostan człowieka.

 

AROMATERAPIA
To właśnie aromaterapia stała się moja ścieżka zawodową. Jestem absolwentką licznych szkoleń z zakresu aromaterapii, m.in. w Instytucie Tisseranda, w Akademii Penny Price oraz na kursie certyfikacyjnym w kanadyjskim Essence of Thyme College. pasjonuje mnie użytkowe podejście do olejków eterycznych – kiedy możemy się prosto i efektywnie wspierać swój dobrostan na co dzień.

TŁO BIZNESOWE
Moje zainteresowania naturalnym dobrostanem przez wiele lat toczyły się równolegle do mojej pracy zawodowej w świecie projektów i strategii. Mam doświadczenie pracy we wszystkich środowiskach: instytucje publiczne, korporacje, organizacje pozarządowe. Przez wiele lat związana byłam z tematyką zarządzania i wdrażania projektów w krajowych ministerstwach, agendzie ONZ i fundacjach. Szkoliłam także środowisko startupowe w zakresie design thinking. W pewnym momencie mój talent do strategii oraz zainteresowanie naturalnym stylem życia zaprowadził mnie do stworzenia pierwszego w Polsce naturalnego marketplace, który prowadziłam w latach 02.2018 – 02.2022.

INNOWACJE
Ośmielam się nazywać siebie innowacyjnym przedsiębiorcą. Moim talentem jest strategiczne podejście, łączenie kropek, optymalizacje, wyprzedzanie trendów. Dla moich podopiecznych olejkowych opracowałam i prowadzę platformę (także w formie aplikacji na telefon), gdzie mogą łatwo podejrzeć proste użycia olejków i receptury. Użycie olejków jest proste, a ja najbardziej lubię proste i skuteczne rozwiązania.

Opis mojej ścieżki zawodowej, wykształcenie i liczne szkolenia znajdują się na profilu LinkedIn: linkedin.com/in/dobrostanwpracy/

 

MOJA ŚCIEŻKA DO

CORPORATE WELLNESS

2011 – 2017

2018 – 2022

2018 – obecnie

2020 – 2022

2011 – 2017

W moim życiu pojawiła się Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM) – przepadłam w tej mądrości, holistycznego spojrzenia na człowieka i jego powiązania z naturą.

Ukończyłam dietetykę wg TCM oraz kurs „Zdrowie Kobiety” w Instytucie Medycy-ny Chińskie w Krakowie, kurs masażu klasycznego, akupresury i refleksologii. Jestem absolwentką mindfulness MBLC (Mindfulness Based Living Course).
Te wszystkie kursy ssą dla mnie wspaniałym tłem do użycia olejków i holistycznego patrzenia na zdrowie.

2018 – 2022

Z zamiłowania do natury i mojego talentu do strategicznego patrzenia na rynek i wyprzedzania trendów – stworzyłam i prowadziłam przez 4 lata, pierwszy w Polsce, naturalny marketplace pn. naturalnabogini.pl (obecnie pod tą domeną działam w zakresie olejków eterycznych dla klientek indywidualnych).

Była to przestrzeń, skupiająca twórców oraz marki tworzące z naturalnych surowców, a także wyszukiwarka wydarzeń, naturalnych gabinetów, specjalistów i terapeutów.

2018 – OBECNIE

To co mnie cechuje to umiejętność materializowania pomysłów i idei, które do mnie przychodzą. Brakowało mi na rynku narzędzi / publikacji, które wspierają holistyczne i naturalne dbanie o siebie.

Dlatego w 2018 r. stworzyłam dziennik wellness pt. „Plan na dobrostan„ oraz „Kalendarz do życia w rytmie natury”, które – jak się okazało – odpowiedziały na potrzeby i zainteresowanie wielu kobiet. Obie publikacje są do tej pory przeze mnie co roku wydawane.

2020 – 2022

Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu aromaterapii w Instytucie Tisseranda, a obecnie jestem w trakcie programu certyfikacji na aromaterapeutę klinicznego w kanadyjskiej szkole Essence of Thyme. Od trzech lat wspieram klientów indywidualnych jako doradca doTERRA. Stworzyłam dla moich klientów platformę edukacyjną, gdzie na wyciągnięcie ręki (z pozycji aplikacji w telefonie) znajdą proste codzienne receptury.
Założyłam także Akademię Liderek Dobrostanu – dla osób zawodowo zajmujących się dbaniem o dobrostan i świadczę doradztwo w zakresie corporate wellness.

DLACZEGO OLEJKI ETERYCZNE?

Olejki eteryczne stały się dla mnie codziennością i drogą zawodową. To dla mnie synonim naturalnego stylu życia i część codzienności mojej rodziny, przyjaciół i wielu podopiecznych. Olejki są dla mnie najprostszym sposobem naturalnego dbania o siebie.

Te najcenniejsze roślinne esencje są prostym, pięknym i przede wszystkim, skutecznym narzędziem, za pomocą którego możesz wprowadzić do swojego życia zmianę. To zmiana na wielu poziomach. Może być taką wspaniałym narzędziem dbania o Twoich pracowników.

    Elżbieta Świętek | DOBROSTAN W PRACY
    kontakt@plannadobrostanwpracy.pl
    tel.: 504 975 665