Jestem miłośniczką  holistycznego dbania
o zdrowie. Moją misją jest wspieranie innych
w drodze do naturalnego dobrostanu.

MOJE BIO

WELLNESS
Pracuję jako aromaterapeutka, edukuję i szkolę na temat użycia olejków eterycznych. Bazuję na olejkach eterycznych doTERRA jako doradca tej firmy – ten wybór był dla mnie oczywisty po poznaniu rynku olejków, ponieważ to jedne z najlepszych jakościowo olejków na świecie oraz etyczna firma z ogromnym zapleczem badawczym i naukowym. TUTAJ możesz dowiedzieć się dlaczego po poznaniu rynku olejków eterycznych zdecydowałam się na pracę doradcy doTERRA.
Wspieram klientów indywidualnych oraz firmowych w użyciu olejków eterycznych dla osiągania dobrostanu każdego dnia, na poziomie ciała, umysłu, emocji.
Od 2018 r. wydaję autorskie dzienniki wellness pn. Plan na dobrostan oraz Kalendarze do życia w rytmie natury.

Dla klientów indywidualnych stworzyłam platformę (także w formie aplikacji) z recepturami na temat olejków. Tworzę kursy online oraz wyjazdy warsztatowe. Moje wsparcie dla klientów indywidualnych możesz podpatrzyć tutaj: www.naturalnabogini.pl

HOLISTYCZNE TŁO
Odkąd pamiętam naturalny styl życia był moja pasją. Ostatnie 11 lat pasja ta zaprowadziła mnie w kierunku wielu szkoleń, gdzie po godzinach pracy zgłębiałam różne tajniki na wykładach z: dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, masażu, akupresury, mindfullness. Te wszystkie szkolenia wynikały z chęci zgłębienia tego co mnie interesuje i nie robiłam ich z myślą zawodową… ale jak wiesz wszystko dzieje się po coś i teraz ta wiedza jest dla mnie wspaniałym tłem dla doradztwa w zakresie olejków eterycznych i holistycznego patrzenia na dobrostan człowieka.

 

AROMATERAPIA
To właśnie aromateraia stała się moja ścieżka zawodową. W ostatnich latach pogłębiam swoją wiedzę z zakresu olejków eterycznych na licznych szkoleniach w Instytucie Tisseranda, w Akademii Penny Price oraz na kursie certyfikacyjnym w kanadyjskim Essence of Thyme College.

TŁO BIZNESOWE
Moje zaintersowania naturalnym dobrostanem przez wiele lat toczyły się równolegle do mojej pracy zawodowej w świecie projektów i strategii. Mam doświadczenie pracy we wszystkich środowiskach: instytucje publiczne, korporacje, organizacje pozarządowe. Przez wiele lat związana byłam z tematyką zarządzania i wdrażania projektów w krajowych ministerstwach, agendzie ONZ i fundacjach. Szkoliłam także środowisko startupowe w zakresie design thinking. W pewnym momencie mój talent do strategii oraz zaintersowanie naturalnym stylem życia zzaprowadził mnie do stworzenia pierwzego w Polsce naturalnego marketplace, który prowadziłam w latach 02.2018 – 02.2022. Aż w końcu tematyka holistycznego wspierania dobrostanu przeważyła i stała się moją ścieżką zawodową.

INNOWACJE
Ośmielam się nazywać siebie innowacyjnym przedsiębiorcą. Moim talentem jest strategiczne podejście, łączenie kropek, optymalizacje, wyrzedzanie trendów. Dla moich podpiecznych olejkowych opracowałam i prowadzę platformę (także w formie aplikacji na telefon), gdzie mogą łatwo podejrzeć proste użycia olejków i receptury. Użycie olejków jest proste, a ja najbardziej lubię proste i skuteczne rozwiązania.

 

MOJA ŚCIEŻKA DO

CORPORATE WELLNESS

2011 – 2017

2018 – 2022

2018 – obecnie

2020 – 2022

2011 – 2017

W moim życiu pojawiła się Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM) – przepadłam w tej mądrości, holistycznego spojrzenia na człowieka i jego powiązania z naturą.

Ukończyłam dietetykę wg TCM oraz kurs „Zdrowie Kobiety” w Instytucie Medycy-ny Chińskie w Krakowie, kurs masażu klasycznego, akupresury i refleksologii. Jestem absolwentką mindfulness MBLC (Mindfulness Based Living Course).
Te wszystkie kursy ssą dla mnie wspaniałym tłem do użycia olejków i holistycznego patrzenia na zdrowie.

2018 – 2022

Z zamiłowania do natury i mojego talentu do strategicznego patrzenia na rynek i wyprzedzania trendów – stworzyłam i prowadziłam przez 4 lata, pierwszy w Polsce, naturalny marketplace pn. naturalnabogini.pl (obecnie pod tą domeną działam w zakresie olejków eterycznych dla klientek indywidualnych).

Była to przestrzeń, skupiająca twórców oraz marki tworzące z naturalnych surowców, a także wyszukiwarka wydarzeń, naturalnych gabinetów, specjalistów i terapeutów.

2018 – OBECNIE

To co mnie cechuje to umiejętność materializowania pomysłów i idei, które do mnie przychodzą. Brakowało mi na rynku narzędzi / publikacji, które wspierają holistyczne i naturalne dbanie o siebie.

Dlatego w 2018 r. stworzyłam dziennik wellness pt. „Plan na dobrostan„ oraz „Kalendarz do życia w rytmie natury”, które – jak się okazało – odpowiedziały na potrzeby i zainteresowanie wielu kobiet. Obie publikacje są do tej pory przeze mnie co roku wydawane.

2020 – 2022

Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu aromaterapii w Instytucie Tisseranda, a obecnie jestem w trakcie programu certyfikacji na aromaterapeutę klinicznego w kanadyjskiej szkole Essence of Thyme. Od trzech lat wspieram klientów indywidualnych jako doradca doTERRA. Stworzyłam dla moich klientów platformę edukacyjną, gdzie na wyciągnięcie ręki (z pozycji aplikacji w telefonie) znajdą proste codzienne receptury.
Moi klienci często zabierali olejki do pracy i to stało się kolejnym obszarem mojego doradztwa – włączanie olejków jako narzędzia corporate wellness.

DLACZEGO OLEJKI ETERYCZNE?

Olejki eteryczne stały się dla mnie codziennością i drogą zawodową. To dla mnie synonim naturalnego stylu życia i część codzienności mojej rodziny, przyjaciół i wielu podopiecznych. Olejki są dla mnie najprostszym sposobem naturalnego dbania o siebie.

Te najcenniejsze roślinne esencje są prostym, pięknym i przede wszystkim, skutecznym narzędziem, za pomocą którego możesz wprowadzić do swojego życia zmianę. To zmiana na wielu poziomach. Może być taką wspaniałym narzędziem dbania o Twoich pracowników.

    Elżbieta Świętek | DOBROSTAN W PRACY
    kontakt@plannadobrostanwpracy.pl
    tel.: 504 975 665